SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C 200 CDI AMG LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
143,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2011
ID e produktit :
117294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur te zez , ulset sport , ulset elektrike , tempomat ,
bordkompjuter , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
navigacion GPS TC HD , radio CD SD CARD , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-c-200-cdi-amg-line 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »