SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 automatik
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
340,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Rregullues Klime
ID e produktit :
117324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 automatik viti 2003 1.9 tdi(i) kuqe karrigat me lkur ,karrigat me nxemje .abs .esp.airbag.bord kompjuter.xhama elektronik ,pasqyra elektronike.central .alarm .klima AC dhe ka sistemin parangrohes .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leutrim
Besianë
044118745
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »