SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mondiall 150 cc
Çmimi :
€259.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
8,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2007
ID e produktit :
117339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mondiall 150 cc ne gjende je te mir ndrroj me tjelefon iphone ose samsung me dokomenta e me kreit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mondial
Prishtinë
045653837
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »