SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA G20 DTI DIZEL 2003
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
1995.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
117374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET opel astra 2,0 dti dizel
vetura eshte thjeshte gjendje perfekte ,brenda dhe jashte , motorri perfekt,km e garantume mund ti verifikoni te opel servis i autorizum ,. cfardo kontrolle dhe prove .
per cdo info
+38649273723
+37744989392
Informata rreth publikuesit
mg
Prishtinë
044989392
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »