SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
117384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 6 2.0 TDI- viti 2009

Vetura posedon:

Bord- kompjuter
Klimatronik,
Airbag ( gjithesej 7- airbags)
ESP,
Nxemje te uleseve,
Senzora parkimi (para dhe mbrapa)
Sistem te vet-parkimit (Park asist)
Pasqyrat elektrike+ nxemje,
Multi touch-screen ekran (Radio, 6 cd- slot, sd- card lexues, aux, bluetoth),
Larese te dritave (farave),
Drita te mjegulles,
Drita ne interier - LED, pjesa e kembeve para + mbrapa - fabrikisht.
Fellne VW

Vetura eshte ne gjendje shume te mire!
Luten vetem bleres serioz te kontakojne.
SMS porosite nuk pergjigjen!

Cmimi - me marreveshje

049517769
Informata rreth publikuesit
v
Prishtinë
049517769
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »