SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Grand
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.10
Viti :
1997
ID e produktit :
117396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet grand chishorko 2.1 motorr Renos dizell viti prodhimit 97 ne gjendje shum te mir me 4×4 ne rregull gjith qka rks dukumenta nrregull pos. 22 muj ka denim per ma shum na kontaktoni nr 044755441& vajber 044866991

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
Prishtinë
044866991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »