SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat karav 1.6 disell
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
117409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasati eshte ne gjendje perfekte. Motorrin 1.6 turbo disell me centrallë, Gjamat e parë me rrymë dhe shiberin me rrymë
4gomat e reja te dimrit + 4 goma te reja te veres me vlerë 380Euro.
Cmimi i pa diskutushem 1200E
Informata rreth publikuesit
Granit
Fushë Kosovë
045548769
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »