SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dodge calibra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '16
Lloji :
Dodge Caliber
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,574
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
117413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shies dodge calibra 2.0 dypar goma ver diner ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Prishtinë
044773195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »