SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart forfour 1.1 benzin 5 shpejci 2004
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Smart For Four
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
144,500
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2004
ID e produktit :
117422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet smart 4 dyr gjendje shum te mirPanoramKlim4 goma treja me fellneI regjistruar deri dhjetor 2016Hipotek nuk eshte .ne gjendje shum te mirViti 2004 5 shpejci te kaluara 144500

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Patriott
Tirana, Albania
049234444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »