SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 I (E71) 35D 3.0, 4WD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
117432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per me shume Info kontakto ne tel: 049796777 apo Viber: +38649796777 .


Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BMW
Prishtinë
049796777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »