SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Sharani
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,250
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
117433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Sharan 1.9 Disel,viti 2005, 6 Ulese dhe e ka vendin e rregulluar edhe per karriken e 7.Me liber servisi,e ka te ndruar edhe rrypin e dhembezoreve para 10000km,gjithsej i ka 207250 km kaluar,gjendje te mir teknike,i ardhur nga Gjermania,pa doganuar.Kontaktik 044-313-361
Informata rreth publikuesit
bekim_kaqiku
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »