SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rimorkio MSK24
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
29800.00
Viti :
2003
ID e produktit :
117434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet rimorkio MSK24 3AKS alumin
Viti i prodhimit 2003
Pesha e ngareses max 28900


Presim bleres serioz
Mundesi ndrrimi
Informata rreth publikuesit
bella
Mitrovicë
+37744509060
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »