SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 2.0 dsg 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
117442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat viti 2007 2.0 disel regjistrim i pare rks i ardhur nga Zvicrra tip top per me shum kontakto ne viber 0038649305015 ndrrim i mundur vetem serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toni
Prishtinë
049305015
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »