SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 1.8 plin benzin 1992
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
117477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura golf 3 plin benzin viti 1992 vetura asht ne gjendje te mir teknike si dhe optike regjistrimi i skaduar eshte qlajmruar bej ndrrim me vetur pa dogan kontakti vetem permes viberit +41788378987

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bina
Pozharan
+41788378987
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »