SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 2 ., 1.9 Diesl
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
21,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
117489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes passat Diesl shum i rujtun si brenda ashtu edhe jasht viti prodhimmit 1993 por hera e par qe esht dal rrug 1999 .Boj ndrrim me ndonje passat mat ri a po Golf 4 karavn. Tel ..044296215
Informata rreth publikuesit
Shqiptim A.
Podujevë
+37745615724
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »