SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiter BMW X6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
82,391
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
117500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW X6 në gjendje shumë te mirë , ne RKS Për me shum info ne tel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florian
Prishtinë
049363111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »