SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
117502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 7 1.6 2013 , Minjaqin DSG vetura eshte full per ma shum info kontaktoni në tel 049363111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florian
Prishtinë
049363111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »