SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skuter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
74,883
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2008
ID e produktit :
117506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuteri ne gjendje shumë te rregullt , i doganum ne rks , prodhuesi Y|ben viti i prodhimit 2008 , 125 kubik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florian
Prishtinë
049363111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »