SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4-TDI-
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
117509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 Tdi n'gjendje shumë të mirë teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
044415132
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »