SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus 1.8-2001
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
117517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ford focus 1.8 16v 2001 sportcars me tgjitha serviset ekryera regjistrim deri ne shtator 2016 ndrim i mundshem Tel/viber+38649399401

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
Peja
049399401
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »