SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renault Twingo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Renault Twingo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
Ekstra :
Rrota Aliazhi, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
117523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Twingo 1.2
Informata rreth publikuesit
Nexhmi
Llapashticë E Epërme
Llapashticë E Epërme [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »