SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes-Benz-2000
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
500.00
Viti :
2000
ID e produktit :
117524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-Benz,viti-2000,S500-Benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florian
Gjilan
044-384-741
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »