SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 207 pa dogan
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
117533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes peugeot 207 1.6 2007 i ardhur nga franca ka 90 cv numri i tel 045554765
Informata rreth publikuesit
Alban
Likofc
likofc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »