SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mini cooper
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
BMW Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
117550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mini cooper 1.6benzinn2003 5 shpejtesi ka fellne 18 me guma tveres shumm tmira per me shumm thirrni ne 049682820 mund te shkruani edhe me viber ne qet numerPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
Suharekë
049682820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »