SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 3 e posadoganuar 1 vit regjistrim
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
ID e produktit :
117573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 3.0 Automatik viti I prodhimit 2001 ne gjendje shum te Mir teknike edhe optike, e posadoganuar 1 vit regjistrim posedon xhamat me rrym asht elkur Automatik tiptronik klimatronik fellne te mira kastefon me kasett me cd si dhe shanzerin per 6 cd. Televizion dhe navigacion tempomat komanda ne vollan etj : 049857696Postuar nëpërmjet celularit
Informata rreth publikuesit
Besnik
Drenas
049 857 696
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »