SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Audi A3 S-line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
117577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A3 S-line, rexhistrimi i pare ne RKS nga Zvicra eshte doganuar nga une.Qmimi me marrveshje.
Informata rreth publikuesit
besarthaziri77
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »