SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra 2.0
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,100
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
117586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel astra 2.0 dti shum e rujtne si jasht ashtu edhe mrena me klim me kontroll te ber ne muajn shkurt osht ne gjendje shum tmir per ma shum info 044425732

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toty
Prizren
044425732
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »