SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw. 318 viti 2000. klm 2500 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,500
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2000
ID e produktit :
117590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
esht ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beni
Prizren
049424669
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »