SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes dhe Ndrroj VW Lupo 1.0 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Lupo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2001
ID e produktit :
117607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Lupo 1.0 benzin e sapo ardhur nga zvicra pa dogan eshte ekstra sport si dhe shum e ruajtur
Per me shum na kontaktoni 044-558-985 si dhe ne viber : 049-822-790 Bejm edhe ndrrime
Informata rreth publikuesit
Feriz
Saint Gallen
Saint Gallen [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »