SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim Kombi
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2000
ID e produktit :
117622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim Kombi te perdorur
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
044988801
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »