SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Polo 1.9 Sdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,550
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Karrige me Ngrohje, Hidraulik
ID e produktit :
117646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw polo 2003 1.9 sdi manual vetura eshte e ardhur nga gjermania pa dogan posedon:
liber te servisit
klim
karriga me nxemje
goma te reja M/S etj
Vetura eshte ne gjendje te rregullt
Ndrrim i mundshem.
Numri kontaktues: +38649460420
Informata rreth publikuesit
vatan
Pejë
049460420
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »