SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes clk 2004 , 2950 €
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
Mercedes CLK 230
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
117651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mersedes clk 2004 , benzin 2,2 , pa dogan , kilometrazha 170 000 me liber servisi , senzor parkimi , lekur , karrika me nxemje , xenon drita , full extra 044 22 95 11
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
044 22 95 11
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »