SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
117663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kombi T5 1.9 Tdi +i Tkuqe.
Km 220000
Kontakte 049-293-707 049-621-656
Ju MirpresimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elvis
Prizren
044-414-260 049-293-707
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »