SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha r1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Yamaha YZF-R1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
11,124
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
117673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorin ne gjendje shum te mir teknike esht i ruajtur shum posedon drita xenon goma te reja dy ulse te reja batari te re auspuh akrapovic.185 ps per maShum informata na kontaktoni.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lekë
Prishtinë
044/049 150803
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »