SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shkoda
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
117679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shkoda octavia 2002 190.000 klm ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ledi
Mitrovica, Kosovo
049-170-516
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »