SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
117684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 1.6 dizell i thjesht. Viti i prodhimit 1990.Vetura posedon centrall ne te gjitha dyert.Regjistrim deri ne muajin 12-2016 Vetura eshte ne gjendje prefekte Vetura nuk eshte ne hipotek Pres bleres seriozQmimi me marrveshjeKontakt : +377 44 660 124

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Prizren
044660124
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »