SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen Berlingo 1.6 hdi 110 ps 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
117733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne shitje furgoni Citroen Berlingo 1.6 hdi 110 ps viti 2011 i sa po ardhur nga Franca. Per me shume info kontakto ne ks tel & viber 044 700 965 ose 0033782041633 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044700965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »