SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skuteri 50cc
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
117751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht ne gjendje te rregullt 049682477
Informata rreth publikuesit
Albin
Podujevë
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »