SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN 8-163 Viti 97
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
1997
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
117768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kamioni MAN viti 97 me sanak dhe lift mbrapa, ne gjendje perfekte te gjitha serviset e kryera, Me fature dhe TVSH
Informata rreth publikuesit
Rilokimi
Prishtinë
049-044 333777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »