SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel combo 1.7 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
117773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pikapin ne gjendje shum te mir Karrigat me Nxemje. Radioo. Airbag. Fellga.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nardi
Prizren
044335579. 049858547
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »