SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Passat karvan
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100
Viti :
1994
ID e produktit :
117776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passatin karvan ne gjendje shume te rregullt.
ngjyra: Vishnje
Dizel
5 ulese
049 844 119
Informata rreth publikuesit
Qéndrim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »