SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Urgjen Golf 3 Td-i tkuqe plus chip
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
117789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Golf 3 1.9 TD.I GT-Model 110PS Vetura është Kjo ne Foto Ngjyra e Zez ...-... Exstra Viti 94-Rexhistrim 10 Muaj ësht i Regulluar nga Un ,dhe Per Qefi Investim i Shumt ne Gjendje Shum tmir Si Jasht Ashtu dhe N Matorr dhe Shum i Shpejt 3-Dyer ,Shiber Elektronic Timon-Levizes Air-Bag Hidrolik-Servo Bateri 75-A t-Re Servisin e SapoKryer Fellne 16-9Cooll Chrom&Gold Me Goma t Reja Vere 215=35 Fara Cristal,Black,Led,Lup,Xsenon Shtopa Cristal,Red,Dioda Drita Mjegulle (Ollugenka) exstra me Plastika si Dhe ka Chip Tuning 20-deri 35 PS Muzik Mjaft T Mir me Zvoshnik Orginal Pionner Amertizera Gasni-Gvint Si dhe Sende t Tjera Qefi Vetura Gjindet ne Gjilan nr:Kontaktus 044 466-563 044-420-426 Nuk osht Hipotek Garantoj per Gjdo Send Ne Emer Timin .... Qmimi:3500€ Mundsi Ndrrimi Me Vetur x5 pa dogan , Mirkuptim dhe Viziten e ShpalljesPostuar nëpërmjet celularit.Viber -------> +38649671799
Whatsapp--> +38649671799
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
049671799
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »