SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '13
Lloji :
Toyota Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1987
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Child Locks, Cruise Control, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
11779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Toyota Camry Twin Turbo 1987 24V Ngjyre te kalter metalike
Regjistrim RKS
Kontaktoni nepermjet E-mail per me shume info.
Informata rreth publikuesit
Valo
Prishtinë
044111111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »