SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.9/dizell
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
117833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Renault ClioVetura osht 5 Dyer ngjyra e kalter metalikeVetura osht NE gjendje shum te Mir Nuk ka nevoj me investu asgje Rexhistrim ka deri me 27.04.2016Ka Abs Timon hidraulik allogenka Central me telederigjues Vlen te ceket SE nuk osht Hipotek Per dokumenta garantoj osht nee emrin tem personal Per ma shum kontakt ; 049 155 699 045 410 810

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Doni
Mitrovicë
049 155 699
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »