SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
protektor (mbrojtes) per motoqikleta
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
ID e produktit :
117834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten mbrojtese apo protektor te dorezes se frenit per motoqikleta jane te pershtatshme per shume tipe si : kawasaki honda suzuki yamaha
dimenzionet ne foton e fundit
kualitet i larte ngjyra e kuqe
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »