SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 2002 1.9 TDi
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
276,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
117849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 1.9 TDi 2002

276 000 KM

Manual

Klimatronik Dy zonal

Fellne te veres 17 inch

Fellne te dimrit 15inch + guma t dimrit

130 PS

5 Dyer

Ulse per 5 persona

Vetura osht ne gjendje te rregullt te gjitha serviset e kryera tek Auto Servis OltiÇmimi i diskutushem

+37745879589 + Viber
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
045879589
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »