SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gollf1.9
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,556,789
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
117852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gollf 4 tdi me 2 te kuqe ne gjendje te rregull 12 muj regjistrim regjistrimi i 4 ne kosov nr tel 049124234

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albanit
Therandë
049124234
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »