SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(Shitet Audi 80 B4)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
29
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
ID e produktit :
117860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(Shitet Audi 80 B4 )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prizren
044-650-303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »