SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharon 2002 1.9
Çmimi :
€5,350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
117861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sharon 2002 1.9 tdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
+38649671956
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »