SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI
Çmimi :
€6,350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
117882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5
Viti 2
Gjendje shume te mir teknike
Regjistrim deri 18.09.2016
Me shume info 049 168 116. 044 28 79 62
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044287962
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »